Klipfolio Field (8.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Theme
be: Тэма

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Dark
be: Цёмная

en: Text value
be: Тэкставае значэнне
