Klipfolio Field (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Theme
da: Tema

en: Custom
da: Tilpasset

en: Fixed
da: Fast

en: Light
da: Lyst

en: Dark
da: Mørkt

en: Responsive
da: Responsivt

en: Text value
da: Tekstværdi

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
da: Teksten som vises inden i feltet indtil der indtastes en værdi. Det kan være en eksempelværdi eller en kort beskrivelse af det forventede format.
