Klipfolio Field (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Theme
sv: Tema

en: Custom
sv: Anpassad

en: Fixed
sv: Fast

en: Light
sv: Ljust

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Dark
sv: Mörkt

en: Responsive
sv: Följsam

en: Text value
sv: Textvärde

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sv: Text som visas inuti fältet tills ett värde anges. Detta tips är oftast ett exempelvärde eller en kort beskrivning av det förväntade formatet.

en: Placeholder: @placeholder
sv: Platshållare: @placeholder
