Klipfolio Field (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Theme
lv: Tēma

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Responsive
lv: Responsīvs
