Klipfolio Field (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Theme
ta: தீம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்

en: Text value
ta: உரை மதி்பபு
