Knowledge (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (60 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: new
dz: གསརཔ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Update options
dz: དུས་མཐུན་གྱི་གདམ་ཁ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Revisions
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ་

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Authoring information
dz: བརྡ་དོན་དབང་སྤྲོད་དོ།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Leave blank for %anonymous.
dz: %anonymous གི་དོན་ལས་སྟོངམ་བཞག།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: The update has been performed.
dz: དུས་མཐུན་གྱི་ལས་འགན་གྲུབ་ཡོད།

en: Revisions for %title
dz: %title གི་དོན་ལས་བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ།

en: Revision
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།

en: Revision of %title from %date
dz: %date ལས་ %title གི་བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: Anonymous posters may not enter their contact information
dz: མིང་མེན་གནས་བསྐྱོད་ཚུ་གིས་ཡང་ཅིན་ཁོང་རའི་འབྲེལ་བ་འཐབ་ནི་བརྡ་དོན་འདི་མི་བཙུགསཔ་འོང་།

en: Anonymous posters may leave their contact information
dz: མིང་མེད་གནས་བསྐྱོད་ཚུ་གིས་ཡང་ཅིན་ཁོང་རའི་འབྲེལ་འཐབ་ནི་བརྡ་དོན་བཀོ་བཞག་འོང་།

en: Anonymous posters must leave their contact information
dz: མིང་མེད་གནས་བསྐྱོད་ཚུ་ཡང་ཅིན་ཁོང་རའི་འབྲེལ་འཐབ་ནི་བརྡ་དོན་བཞག་དགོཔ་འོང་།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: Copy of the revision from %date.
dz: %date ལས་བསྐྱར་སྦྱོང་གི་འདྲ་བཤུས།
