Knowledge (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (151 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Approve
gl: Aprobar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Closed
gl: Pechada

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Public
gl: Público

en: Audience
gl: Audiencia

en: more
gl: máis

en: Article
gl: Artigo

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: Action
gl: Acción

en: Last updated
gl: Última actualización

en: new
gl: novo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Links
gl: Ligazóns

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: None
gl: Ningún

en: Message
gl: Mensaxe

en: Link
gl: Ligazón

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Open
gl: Aberta

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: type
gl: tipo

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Created
gl: Creado

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Pager ID
gl: ID do páxinador

en: Score
gl: Puntuación

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Revisions
gl: Revisión

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Count
gl: Contar

en: Mode
gl: Modo

en: Items
gl: Elementos

en: Authored by
gl: Creado por

en: Customer
gl: Cliente

en: Company
gl: Compañía

en: General
gl: Xeral

en: Start
gl: Comezo

en: Role
gl: Rol

en: fields
gl: campos

en: Original
gl: Orixinal

en: Do nothing
gl: Non facer nada.

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Created date
gl: Data de creación

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Authored on
gl: Creado en

en: Leave blank for %anonymous.
gl: Déixeo en branco para %anonymous.

en: Hidden
gl: Oculto

en: Approved
gl: Aprobado

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: The update has been performed.
gl: Realizouse a actualización.

en: author
gl: autor

en: Entity
gl: Entidade

en: Revert
gl: Volver

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Permissions
gl: Permisos

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Product
gl: Produto

en: Changed
gl: Cambiado

en: Date created
gl: Data de creación

en: Not published
gl: Non publicado

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Apply
gl: Aplicar

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: Form
gl: Formulario

en: Permission
gl: Permiso

en: Anonymous posters may not enter their contact information
gl: Os remitentes anónimos poden non deixar a súa información de contacto

en: Anonymous posters may leave their contact information
gl: Os remitentes anónimos poden deixar a súa información de contacto

en: Anonymous posters must leave their contact information
gl: Os remitentes anónimos deben deixar a súa información de contacto

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Unlink
gl: Desvincular

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Context
gl: Contexto

en: Keyword
gl: Chave

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Translate
gl: Traducir

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Title only
gl: Só título

en: Display type
gl: Tipo de vista

en: Citation
gl: Citación

en: Uses
gl: Usos

en: Posted in
gl: Enviado en

en: Post date
gl: Data de envio

en: Created year + month
gl: Creado o ano + mes

en: Created year
gl: Ano de creación

en: Created month
gl: Mes creado

en: Created day
gl: Día creado

en: Created week
gl: Semana creada

en: No user
gl: Sen usuario

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: Language settings
gl: Opcións de idioma

en: - All -
gl: - Todo -

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Author name
gl: Nome do autor

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Structure
gl: Estrutura

en: Edit URL
gl: Editar URL

en: Date changed
gl: Data modificada

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
gl: Advertencia: Proporcionar só os roles de confianza. Este permiso implica riscos de seguridade.

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Author textfield
gl: Campo de texto autor

en: View reports, updates, and errors.
gl: Ver informes, actualizacións e erros.

[ctx: Sort order]
en: Numerical
gl: Numérica

en: Author uid
gl: Uid do autor

en: Use site default RSS settings
gl: Usar a configuración RSS predeterminada do sitio

en: Last saved
gl: Gardado por última vez

en: Not saved yet
gl: Aínda sen gardar

en: Lists (Views)
gl: Listas (Vistas)
