Knowledge (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (158 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Closed
lv: Slēgts

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Public
lv: Publisks

en: Audience
lv: Lasītāji

en: more
lv: vairāk

en: Article
lv: Raksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Action
lv: Darbība

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: new
lv: jauns

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Links
lv: Saites

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: None
lv: Nav

en: Message
lv: Ziņojums

en: Link
lv: Saite

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Open
lv: Atvērts

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Total
lv: Kopā

en: type
lv: veids

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Created
lv: Izveidots

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Pager ID
lv: Lapotāja ID

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Count
lv: Skaits

en: Mode
lv: Režīms

en: Items
lv: Vienumi

en: Authored by
lv: Autors

en: Customers
lv: Klienti

en: Customer
lv: Klients

en: Desc
lv: Dilst.

en: Company
lv: Uzņēmums

en: General
lv: Galvenie

en: Start
lv: Sākt

en: Note
lv: Piezīme

en: Role
lv: Loma

en: fields
lv: lauki

en: Original
lv: Oriģināls

en: Do nothing
lv: Neveikt neko

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Leave blank for %anonymous.
lv: Lai kā sagatavotājs tiktu norādīts %anonymous, atstājiet lauku tukšu.

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: The update has been performed.
lv: Labošana notikusi.

en: author
lv: autors

en: Entity
lv: Entītija

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Author Name
lv: Autora vārds

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Product
lv: Prece

en: Changed
lv: Labots

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Form
lv: Forma

en: Permission
lv: Atļauja

en: Anonymous posters may not enter their contact information
lv: Anonīmi komentētāji nevar norādīt savu kontaktinformāciju

en: Anonymous posters may leave their contact information
lv: Anonīmi komentētāji var norādīt savu kontaktinformāciju

en: Anonymous posters must leave their contact information
lv: Anonīmiem komentētājiem ir jānorāda savu kontaktinformāciju

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Unlink
lv: Atsaistīt

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Context
lv: Konteksts

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Translate
lv: Tulkot

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Title only
lv: Tikai virsraksts

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Citation
lv: Atsauce

en: Uses
lv: Lieto

en: Posted in
lv: Ievietots

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: Link settings
lv: Saites iestatījumi

en: @interval ago
lv: pirms @interval

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Created year + month
lv: Izveides gads + mēnesis

en: Created year
lv: Izveides gads

en: Created month
lv: Izveides mēnesis

en: Created day
lv: Izveides diena

en: Created week
lv: Izveides nedēļa

en: No user
lv: Nav lietotāja

en: Show teaser-style link
lv: Rādīt ievada stila saiti

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: Language settings
lv: Valodas iestatījumi

en: - All -
lv: - Visi -

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Author name
lv: Autora vārds

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Structure
lv: Uzbūve

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: Date changed
lv: Datums izmainīts

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lv: Brīdinājums: Piešķiriet tikai uzticamām lomām; šī atļauja ir saistīta ar drošību.

en: Author textfield
lv: Autora teksta lauks

en: View reports, updates, and errors.
lv: Skatīt atskaites, atjauninājumus un kļūdas.

en: Changed date
lv: Izmaiņu datums

[ctx: Sort order]
en: Numerical
lv: Ciparu
    Kontekstā: Kārtošanas secība

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lv: Arhivēts

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: Workflow state label]
en: Published
lv: Publicēts

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
lv: Arhivēt
