Knowledge (8.x-1.0) - en to mk translation catalogue (15 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Actions
mk: Акции

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Add
mk: Додај

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: Post date
mk: Датум на објава

en: - All -
mk: - Сите -

[ctx: Sort order]
en: Numerical
mk: Нумеричко
