Knowledge (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (82 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: more
ne: धेरै

en: Article
ne: लेख

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Action
ne: कारवाही

en: Last updated
ne: पछिल्लो पटक अद्यावधिक गरिएको

en: new
ne: नयाँ

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: ID
ne: परिचय

en: type
ne: प्रकार

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Mode
ne: प्रकार

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Authored by
ne: लेखक

en: Original
ne: असली

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Leave blank for %anonymous.
ne: %anonymous को लागि खाली छाड्नुहोस् ।

en: Hidden
ne: लुकेको

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: Revision
ne: संशोधन

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Permission
ne: अनुमति

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: About
ne: बारेमा

en: Translate
ne: अनुवाद

en: « First
ne: « पहिलो

en: Structure
ne: संरचना
