Knowledge (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (76 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Closed
ug: يىپىش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Public
ug: ھەممىگە

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Article
ug: ماقالە

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Open
ug: ئىچىشى

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Update options
ug: يېڭىلاش شەرتلىرى

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Mode
ug: مودېل

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Quality
ug: سۈپىتى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: About
ug: ھەققىدە

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Citation
ug: پايدىلانما

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Created week
ug: قۇرۇلغان ھەپتە

en: Language settings
ug: تىلنى تەڭشەش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Structure
ug: بېكەت قۇرۇلمىسى

en: Progress
ug: ماڭغىنى

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ug: ئەسكەرتىش: پەقەت ھوقۇق بېرىلگەن ئەزالارغا بېرىلىدۇ، بولمىسا سېستىما بىخەتەرلىكىگە زىيانلىق.

en: View reports, updates, and errors.
ug: تور بېكەتنىڭ يۈرگۈزىلىش ئەھۋالى توغرىسىدا دوكلاتنى كۆرۈش، تور بېكەتنى يېڭىلاش، خاتالىق ئۇچۇرلىرىنى كۆرۈش.
