Knowledge (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (124 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Approve
be: Дазволіць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Closed
be: Зачынена

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Public
be: Публічнае

en: more
be: болей

en: Article
be: Артыкул

en: Enabled
be: Уключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: Action
be: Дзеянне

en: Last updated
be: Абноўлена

en: new
be: новае

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Links
be: Спасылкі

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: Link
be: Спасылка

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Open
be: Адкрыць

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Updated
be: Абноўлена

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: type
be: тып

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Created
be: Створана

en: Update options
be: Налады абнаўлення

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Score
be: Адзнака

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Revisions
be: Версіі

en: Field name
be: Назва поля

en: Count
be: Колькасць

en: Mode
be: Лад

en: Items
be: Элементы

en: Authored by
be: Аўтар:

en: General
be: Агульны

en: Start
be: Пачатак

en: Role
be: Роля

en: fields
be: палі

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: Authored on
be: Дата:

en: Leave blank for %anonymous.
be: Пакіньце пустым для %anonymous.

en: Hidden
be: Схаваць

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: The update has been performed.
be: Абнаўленне было выканана.

en: Entity
be: Сутнасць

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Permissions
be: Правы

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Apply
be: Ужыць

en: Permalink
be: Пастаянная спасылка

en: Form
be: Форма

en: Permission
be: Дазвол

en: Anonymous posters may not enter their contact information
be: Ананімы ня могуць пакідаць кантактную інфармацыю

en: Anonymous posters may leave their contact information
be: Ананімы могуць пакідаць кантактную інфармацыю

en: Anonymous posters must leave their contact information
be: Ананімы павінны пакідаць сваю кантактную іфнармацыю

en: Language code
be: Код мовы

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Context
be: Кантэкст

en: About
be: Аб

en: Translate
be: Перакласці

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Display type
be: Тып паказу

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Posted in
be: Размешчаны ў

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Language settings
be: Моўныя налады

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: Author name
be: Iмя аўтара

en: Structure
be: Структура

en: Edit URL
be: Рэдагаваць URL

en: Date changed
be: Дата змененая

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
be: Заўвага: прызначайце толькі давераным ролям; гэта права мае  ахоўную функцыю.

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: Author textfield
be: Тэкставае поле "Аўтар"

en: View reports, updates, and errors.
be: Прагляд паведамленняў, абнаўленняў і памылак.

en: Use site default RSS settings
be: Ужывайце сайтавыя прадвызначэнні для наладаў RSS

en: Overriding default settings
be: Перапісваеце прадвызначаныя налады

en: Display the author name.
be: Паказваць імя аўтара.
