Knowledge (8.x-1.1) - en to ga translation catalogue (21 entries)

en: Approve
ga: Aontaigh le

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: more
ga: Tuilleadh

en: new
ga: nua

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: View
ga: Féach ar

en: Total
ga: Iomlán

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Updated date
ga: Nuashonraithe

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Product
ga: Táirge

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: Language settings
ga: Socruithe teanga
