Knowledge (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (101 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Approve
km: អនុម័ត

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Action
km: អំពើ

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: new
km: ថ្មី

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: None
km: គ្មាន

en: Message
km: សារ

en: Link
km: តំណ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Open
km: បើក

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: type
km: ប្រភេទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Update options
km: ជម្រើស​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Count
km: រាប់

en: Mode
km: របៀប​

en: Items
km: ធាតុ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: General
km: ទូទៅ​

en: Role
km: តួនាទី

en: Authoring information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​និពន្ធ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Leave blank for %anonymous.
km: ទុក​ទទេ​សម្រាប់ %anonymous ។

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: The update has been performed.
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ត្រូវ​បាន​ដំណើរការ ។

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Revisions for %title
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​សម្រាប់​ %title

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Revision of %title from %date
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​នៃ %title ពី %date

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Permalink
km: តំណ​អចិន្ត្រៃយ៍

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Anonymous posters may not enter their contact information
km: អ្នក​ប្រកាស​ជា​អនាមិក អាច​មិន​បញ្ចូល​ព័ត៌មាន​ទាក់​ទង​របស់​ពួកគេ

en: Anonymous posters may leave their contact information
km: អ្នក​ប្រកាស​ជា​អនាមិក អាច​ទុក​ព័ត៌មាន​ទាក់ទង​របស់​ពួកគេ

en: Anonymous posters must leave their contact information
km: អ្នក​ប្រកាស​ជា​អនាមិក ត្រូវតែ​ទុក​ព័ត៌មាន​ទាក់ទង​របស់​ពួកគេ

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ថា​អ្នក​ចង់​ដាក់​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​ពី %revision-date ឬ ?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ថា​អ្នក​ចង់​លុប​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %revision-date ឬ ?

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Context
km: បរិបទ

en: About
km: អំពី

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: Uses
km: ប្រើ

en: Posted in
km: បាន​ប្រកាស​ក្នុង

en: Language settings
km: ការ​កំណត់​ភាសា

en: Copy of the revision from %date.
km: ច្បាប់​ថត​ចម្លង​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %date ។

en: Structure
km: រចនា​សម្ព័ន្ធ

en: Edit URL
km: កែ​សម្រួល​ URL

en: Date changed
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ ។

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
km: ព្រមាន​ ៖ សូម​ផ្តល់​នូវ​តួនាទី​ដែល​ទុក​ចិត្ត​ប៉ុណ្ណោះ សិទ្ធិនេះ​មាន​ការ​បង្ហាញ​នូវ​ការ​ព្រមានសុវត្ថិភាព​ ។

en: Author textfield
km: វាល​អត្ថបទ​​អ្នក​និពន្ធ

en: View reports, updates, and errors.
km: មើល​របាយការណ៍ បច្ចុប្បន្នភាព និង​កំហុស ។
