Knowledge (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (149 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Closed
lt: Uždara

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Public
lt: Vieša

en: Audience
lt: Auditorija

en: more
lt: daugiau

en: Article
lt: Straipsnis

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: new
lt: naujas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Open
lt: Atvira

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Total
lt: Iš viso

en: type
lt: tipas

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Created
lt: Sukurta

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Pager ID
lt: Puslapiavimo ID

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Revisions
lt: Versijos

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Count
lt: Skaičius

en: Mode
lt: Būdas

en: Items
lt: Elementai

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Merge
lt: Sujungti

en: Customers
lt: Klientai

en: Customer
lt: Klientas

en: Company
lt: Įmonė

en: General
lt: Bendras

en: Start
lt: Pradžia

en: Role
lt: Rolė

en: fields
lt: laukeliai

en: Flag
lt: Pažymėti

en: Original
lt: Orginalas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: author
lt: autorius

en: Entity
lt: Esybė

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Product
lt: Prekė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Percentage
lt: Procentas

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: field_name
lt: laukelio_pavadinimas

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Form
lt: Forma

en: Permission
lt: Leidimai

en: Anonymous posters may not enter their contact information
lt: Anonimai gali neįvesti kontaktinių duomenų

en: Anonymous posters may leave their contact information
lt: Anonimai gali įvesti kontaktinius duomenis

en: Anonymous posters must leave their contact information
lt: Anonimai privalo įvesti kontaktinius duomenis

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Unlink
lt: Šalinti nuorodą

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Context
lt: Kontekstas

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: About
lt: Apie

en: Translate
lt: Versti

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Uses
lt: Naudoja

en: Posted in
lt: kategorijoje

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Created year + month
lt: Sukūrimo metai + mėnuo

en: Created year
lt: Sukūrimo metai

en: Created month
lt: Sukūrimo mėnuo

en: Created day
lt: Sukūrimo diena

en: Created week
lt: Sukūrimo savaitė

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: - All -
lt: - Visos -

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Structure
lt: Struktūra

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lt: Įspėjimas: Suteikite tik patikimoms rolėms, šie leidimai gali turėti būt nesaugus.

en: Author textfield
lt: Autoriaus laukelis

en: View reports, updates, and errors.
lt: Peržiūrėti ataskaitas, atnaujinimus ir klaidas.

en: Changed date
lt: Keitimo data

[ctx: Sort order]
en: Numerical
lt: Skaitmeninis

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Last saved
lt: Paskutinį kartą išsaugota

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota

en: @date by @username
lt: @username - @date

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lt: Archyvuota
