Knowledge (8.x-1.1) - en to or translation catalogue (22 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Keywords
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ

en: Update options
or: ଅଦ୍ୟତନ ଚୟନ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Mode
or: ଧାରା

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: Not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
