Knowledge (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (162 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Closed
et: Suletud

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Public
et: Avalik

en: Article
et: Artikkel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Action
et: Tegevus

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: new
et: uus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Links
et: Lingid

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Open
et: Avatud

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Total
et: Kokku

en: type
et: tüüp

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: All
et: Kõik

en: Pager ID
et: Lehitseja ID

en: Score
et: Tulemus

en: Published
et: Avaldatud

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Count
et: Arv

en: Mode
et: Viis

en: Items
et: Kirjed

en: Authored by
et: Autor

en: Id
et: ID

en: Customer
et: Klient

en: Frequency
et: Sagedus

en: Company
et: Asutus

en: General
et: Üldine

en: Start
et: Algus

en: Role
et: Roll

en: fields
et: väljad

en: Original
et: Originaal

en: Do nothing
et: Ei tehta midagi

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Leave blank for %anonymous.
et: Jäta tühjaks, et oleks  %anonymous .

en: Hidden
et: Peidetud

en: Approved
et: Kinnitatud

en: The update has been performed.
et: Uuendus on läbi viidud.

en: author
et: autor

en: Entity
et: Olem

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Permissions
et: Õigused

en: Scope
et: Ulatus

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Product
et: Toode

en: Changed
et: Muudetud

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Permalink
et: Püsiviide

en: Form
et: Vorm

en: Permission
et: Õigus

en: Anonymous posters may not enter their contact information
et: Anonüümsed postitajad ei tohi sisestada oma kontaktandmeid

en: Anonymous posters may leave their contact information
et: Anonüümsed postitajad võivad jätta oma kontaktandmed

en: Anonymous posters must leave their contact information
et: Anonüümsed postitajad peavad jätma oma kontaktandmed

en: Language code
et: Keele kood

en: Unlink
et: Lingi kaotamine

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Context
et: Kontekst

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: About
et: Programmist

en: Translate
et: Tõlge

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Title only
et: Ainult pealkiri

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: Uses
et: Kasutab

en: Posted in
et: Postitatud

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: Link settings
et: Lingi seaded

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Created year + month
et: Loomise aasta + kuu

en: Created year
et: Loomise aasta

en: Created month
et: Loomise kuu

en: Created day
et: Loomise päev

en: Created week
et: Loomise nädal

en: No user
et: Ükski kasutaja

en: Language settings
et: Keelesätted

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Author name
et: Autori nimi

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Moderation state
et: Modereerimise olek

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
et: Hoiatus: Määra ainult usaldusväärsetele rollidele; see õigus mõjutab lehe turvalisust.

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Author textfield
et: Autor

en: View reports, updates, and errors.
et: Raportite, uuenduste ja vigade kuvamine.

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: Hash
et: Räsi

[ctx: Sort order]
en: Numerical
et: Numbrite järgi sortimine

en: Enable to override this field's links.
et: Võimalda selle välja linke üle kirjutada.

en: Author uid
et: Autori uid

en: Date in the form of CCYYMMDD.
et: Kuupäev kujul CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
et: Kuupäev kujul YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
et: Kuupäev kujul YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
et: Kuupäev kujul MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
et: Kuupäev kujul DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
et: Kuupäev kujul WW (01 - 53).

en: Use site default RSS settings
et: Kasuta saidi vaikimis RSS seadeid

en: Approved status
et: Kinnitamise olek

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: Last saved
et: Viimati salvestatud

en: Not saved yet
et: Ei ole veel salvestatud

en: Pager ID: @id
et: Lehitseja ID: @id

en: Target entity type
et: Olemi sihttüüp

en: Overriding default settings
et: Vaikeseadete üle kirjutamine

en: Target Entity Type ID
et: Sihtolemi tüübi ID

en: Display the author name.
et: Kuva autori nime.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: Changed year + month
et: Muudetud aasta ja kuu

en: Changed year
et: Muudetud aasta

en: Changed month
et: Muudetud kuu

en: Changed day
et: Muudetud päev

en: Changed week
et: Muudetud nädal

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
et: Arhiveeritud

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
et: Arhiveeri
