Knowledge (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (137 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Approve
eu: Onartu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Closed
eu: Itxita

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Public
eu: Publikoa

en: more
eu: gehiago

en: Article
eu: Artikulua

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Action
eu: Ekintza

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: new
eu: berria

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Links
eu: Estekak

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Open
eu: Ireki

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: ID
eu: IDa

en: type
eu: mota

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Created
eu: Sortua

en: Update options
eu: Eguneratze aukerak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Roles
eu: Zereginak

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Fields
eu: Eremuak

en: Count
eu: Zenbatu

en: Mode
eu: Modoa

en: Items
eu: Elementuak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Frequency
eu: Maiztasuna

en: General
eu: Orokorra

en: Note
eu: Oharra

en: Role
eu: Rol

en: fields
eu: eremuak

en: Flag
eu: Bandera

en: Original
eu: Originala

en: Created date
eu: Sortze data

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Leave blank for %anonymous.
eu: Hutsik utzi %anonymous -rentzat.

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Approved
eu: Onartuta

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: The update has been performed.
eu: Eguneraketa burutu da.

en: author
eu: egilea

en: Entity
eu: Entitatea

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Completed
eu: Osatuta

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Apply
eu: Ezarri

en: Form
eu: Formularioa

en: Permission
eu: Baimena

en: Anonymous posters may not enter their contact information
eu: Erabiltzaile anonimoek ezin dute idatzi kontaktatzeko informaziorik

en: Anonymous posters may leave their contact information
eu: Erabiltzaile anonimoek idatz dezakete kontaktatzeko informazioa

en: Anonymous posters must leave their contact information
eu: Erabiltzaile anonimoek idatzi behar dute kontaktatzeko informazioa

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Context
eu: Testuingurua

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Translate
eu: Itzuli

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Title only
eu: Izenburua bakarrik

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Posted in
eu: Noiz bidalia

en: No role
eu: Rol gabe

en: Post date
eu: Argitaratze data

en: Created year
eu: Sortze-urtea

en: Created month
eu: Sortze-hilabetea

en: Created day
eu: Sortze-eguna

en: Created week
eu: Sortze-astea

en: No user
eu: Erabiltzailerik ez

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: Language settings
eu: Hizkuntza ezarpenak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Author name
eu: Egilearen izena

en: Structure
eu: Egitura

en: Edit URL
eu: URL-a editatu

en: Author textfield
eu: Egile testueremua

en: Weight for @block block
eu: @block blokearentzako pisua

en: View reports, updates, and errors.
eu: Ikusi txostenak, eguneraketak eta akatsak.

en: Changed date
eu: Aldatutako data

en: Asc
eu: Goraka

en: Last saved
eu: Azkenekoz gordea

en: Display the author name.
eu: Erakutsi egilearen izena.
