Knowledge (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (85 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Approve
ka: დადასტურება

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Closed
ka: დახურულია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Public
ka: საჯარო

en: more
ka: მეტი

en: Article
ka: სტატია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: new
ka: ახალი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Links
ka: ბმულები

en: Search
ka: ძიება

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Open
ka: ღია

en: Add
ka: დამატება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: type
ka: ტიპი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Roles
ka: როლები

en: Score
ka: ქულა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Fields
ka: ველები

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Items
ka: ელემენტები

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: General
ka: ზოგადი

en: Role
ka: როლი

en: fields
ka: ველები

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Hidden
ka: დამალული

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: author
ka: ავტორი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Permission
ka: უფლება

en: Anonymous posters may not enter their contact information
ka: ანონიმურ ავტორებს შეუძლიათ, არ დატოვონ თავიანთი საკონტაქტო ინფორმაცია.

en: Anonymous posters may leave their contact information
ka: ანონიმურ ავტორებს შეუძლიათ დატოვონ თავიანთი საკონტაქტო ინფორმაცია.

en: Anonymous posters must leave their contact information
ka: ანონიმურმა ავტორებმა უნდა დატოვონ თავიანთი საკონტაქტო ინფორმაცია.

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: Translate
ka: თარგმნა

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Structure
ka: სტრუქტურა
