Knowledge (8.x-1.3) - en to lo translation catalogue (9 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Structure
lo: ໂຄງສ້າງ
