Knowledge (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (217 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Public
pl: Publiczna

en: Audience
pl: Odbiorcy

en: more
pl: więcej

en: Article
pl: Artykuł

en: Enabled
pl: Włączone

en: Administration
pl: Administracja

en: Action
pl: Akcja

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: new
pl: nowy

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Links
pl: Odnośniki

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: None
pl: Brak

en: Message
pl: Wiadomość

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Open
pl: Otwarte

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Total
pl: Razem

en: type
pl: typ

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Created
pl: Utworzono

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Pager ID
pl: Id stronicowania

en: Roles
pl: Role

en: Score
pl: Wynik

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Revisions
pl: Wersje

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Fields
pl: Pola

en: Count
pl: Liczba

en: Mode
pl: Tryb

en: Items
pl: Elementy

en: Authored by
pl: Autor

en: Merge
pl: Połącz

en: Customers
pl: Klienci

en: Customer
pl: Klient

en: Desc
pl: Malejąco

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Company
pl: Firma

en: General
pl: Ogólne

en: Start
pl: Początek

en: Note
pl: Notatka

en: Quality
pl: Jakość

en: Role
pl: Rola

en: fields
pl: pola

en: Flag
pl: Flaga

en: Original
pl: Oryginał

en: Do nothing
pl: Nie nie rób

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Updated date
pl: Data aktualizacji

en: Authoring information
pl: Autor i data

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Leave blank for %anonymous.
pl: Zostaw puste aby jako autor wyświetlił się %anonymous.

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: The update has been performed.
pl: Aktualizacja została zakończona.

en: author
pl: autor

en: Entity
pl: Encja

en: Revert
pl: Przywróć

en: Author Name
pl: Nazwa Autora

en: Promote
pl: Umieść na stronie głównej

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: Revision
pl: Wersja

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Scope
pl: Zasięg

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Product
pl: Produkt

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: Completed
pl: Zakończone

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: Percentage
pl: Procenty

en: Revision of %title from %date
pl: Wersja %title z dnia %date

en: Output format
pl: Format wyjściowy

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Publisher
pl: Wydawca

en: Permalink
pl: Adres

en: Form
pl: Formularz

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Anonymous posters may not enter their contact information
pl: Anonimowi użytkownicy nie mogą pozostawić danych kontaktowych

en: Anonymous posters may leave their contact information
pl: Anonimowi użytkownicy mogą pozostawić dane kontaktowe

en: Anonymous posters must leave their contact information
pl: Anonimowi użytkownicy są zobowiązani pozostawić dane kontaktowe

en: Language code
pl: Kod języka

en: Unlink
pl: Usuń odnośnik

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję z dnia %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno usunąć wersję z dnia %revision-date?

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Context
pl: Kontekst

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Title only
pl: Tylko tytuł

en: Display type
pl: Wyświetl typ

en: Citation
pl: Cytat

en: Uses
pl: Używa

en: Posted in
pl: Odpowiedź do

en: Delete all revisions
pl: Usuń wszystkie wersje

en: No role
pl: Brak roli

en: Link settings
pl: Ustawienia odnośnika

en: Internal
pl: Wewnętrzny

en: Correct
pl: Poprawnie

en: Current User
pl: Aktualny użytkownik

en: @interval ago
pl: @interval temu

en: Post date
pl: Data publikacji

en: Created year + month
pl: Rok i miesiąc utworzenia

en: Created year
pl: Rok utworzenia

en: Created month
pl: Miesiąc utworzenia

en: Created day
pl: Dzień utworzenia

en: Created week
pl: Tydzień utworzenia

en: No user
pl: Brak użytkownika

en: Show teaser-style link
pl: Odnośnik jak przy skrótach

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Language settings
pl: Ustawienia językowe

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Copy of the revision from %date.
pl: Kopia z %date.

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Author name
pl: Nazwa autora

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: Structure
pl: Struktura

en: Progress
pl: Postęp

en: Moderation state
pl: Stan moderacji

en: Edit URL
pl: Edytuj adres

en: Date changed
pl: Data modyfikacji

en: The block cannot be placed in this region.
pl: Blok nie może być umieszczony w tym regionie.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pl: Uwaga: tylko dla zaufanych ról; to uprawnienie dotyczy bezpieczeństwa.

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Author textfield
pl: Pole Autor

en: The roles of the user.
pl: Role użytkownika.

en: Weight for @block block
pl: Waga bloku @block

en: View reports, updates, and errors.
pl: Przeglądanie raportów, aktualizacji i błędów.

en: Changed date
pl: Data modyfikacji

en: Hash
pl: Hasz

en: Asc
pl: Rosnąco

[ctx: Sort order]
en: Numerical
pl: Wartość numeryczna w kontekście: Kolejność sortowania

en: Enable to override this field's links.
pl: Włączenie pozwala nadpisywać odnośniki w tym widoku.

en: Author uid
pl: ID autora

en: Date in the form of CCYYMMDD.
pl: Data w formacie WWRRMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
pl: Data w formacie RRRRMM.

en: Date in the form of YYYY.
pl: Data w formacie RRRR.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
pl: Data w formacie MM (01-12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
pl: Data w formacie DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
pl: Data w formacie TT (01 - 53).

en: Use site default RSS settings
pl: Użyj domyślnych ustawień RSS strony

en: Displaying @start - @end of @total
pl: Wyświetlanie @start - @end z @total

en: Custom output for TRUE
pl: Własna wartość wyjściowa dla PRAWDY

en: Custom output for FALSE
pl: Własna wartość wyjściowa dla FAŁSZU

en: Approved status
pl: Status zatwierdzonego

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
pl: Tekst pokazany wewnątrz pola zanim zostanie do niego wprowadzona wartość. Podpowiedź jest zazwyczaj przykładową wartością lub krótkim opisem spodziewanego formatu.

en: Last saved
pl: Ostatnio zapisano

en: Not saved yet
pl: Jeszcze nie zapisano

en: Lists (Views)
pl: Listy (Widoki)

en: No items.
pl: Brak elementów.

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this field, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
pl: Należy pozostawić 0 o ile nie występują problemy ze stronicowaniem powiązane z tym polem. Jeśli używane jest wiele kontrolek stronicowania na jednej stronie może być konieczne ustawienie wartości większej niż 0 aby uniknąć konfliktów z tablica ?page=. Większe wartości spowodują dodanie do URL wielu przecinków, należy tego w miarę możliwości unikać.

en: Pager ID: @id
pl: ID stronicowania: @id

en: Target entity type
pl: Typ encji docelowej

en: Overriding default settings
pl: Nadpisywanie domyślnych ustawień

en: Target Entity Type ID
pl: ID docelowego typu encji

en: Display the author name.
pl: Wyświetl nazwę autora.

en: Place block <span class="visually-hidden">in the %region region</span>
pl: Umieść blok <span class="visually-hidden">w regionie %region</span>

en: @date by @username
pl: @date przez @username

en: Changed year + month
pl: Zmieniono - rok i miesiąc

en: Changed year
pl: Zmieniono w roku

en: Changed month
pl: Zmieniono w miesiącu

en: Changed day
pl: Zmieniono dnia

en: Changed week
pl: Zmieniono tygodnia

en: @label (disabled)
pl: @label (wyłączone)

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
pl: Zarchiwizowane

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
pl: Wersja robocza

[ctx: Workflow state label]
en: Published
pl: Opublikowane

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
pl: Zarchiwizuj

en: @interval hence
pl: odtąd co @interval
