Knowledge (8.x-1.3) - en to si translation catalogue (32 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Approve
si: අනුමත කරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Closed
si: වසාඇත

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Public
si: පොදු

en: more
si: තවත්

en: Article
si: ලිපි

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Administration
si: පාලනය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Count
si: එකතුව

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: Permissions
si: අවසර

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක

en: Structure
si: ආකෘතිය
