Knowledge (8.x-1.4) - en to az translation catalogue (139 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Article
az: Məqalə

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: new
az: yeni

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Links
az: Linklər

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Open
az: Aç

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Keywords
az: Açar söz

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Pager ID
az: Səhifə İD-si

en: Roles
az: Rollar

en: Score
az: Hesab

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Field name
az: Sahə adı

en: Fields
az: Sahələr

en: Count
az: Say

en: Mode
az: Rejim

en: Items
az: Elementlər

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: General
az: Əsas

en: Role
az: Rollar

en: fields
az: sahələr

en: Sort by
az: Sırala

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Leave blank for %anonymous.
az: %anonim üçün boş buraxın

en: Hidden
az: Gizli

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: The update has been performed.
az: Yeniləmə həyata keçirilib.

en: author
az: müəllif

en: Entity
az: Entiti

en: Revert
az: Qaytarma

en: Author Name
az: Müəllif Adı

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Permissions
az: İcazələr

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Output format
az: Çıxış formatı

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Permalink
az: Daimi keçid

en: Form
az: Forma

en: Permission
az: İcazə

en: Anonymous posters may not enter their contact information
az: Anonim posterlər əlaqə məlumatlarını daxil edə bilməzlər

en: Anonymous posters may leave their contact information
az: Anonim posterlər əlaqə məlumatlarını tərk edə bilər

en: Anonymous posters must leave their contact information
az: Anonim posterlər əlaqə məlumatlarını tərk etməlidir

en: Language code
az: Dil kodu

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Context
az: Kontekst

en: Keyword
az: Açar söz

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Title only
az: Yalnız başlıq

en: Display type
az: Ekran növü

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Posted in
az: Daxil edilib

en: Delete all revisions
az: Bütün düzəlişləri silin

en: No role
az: Rol yoxdur

en: Link settings
az: Link parametrləri

en: @interval ago
az: @interval əvvəl

en: Post date
az: Yazı tarixi

en: Created year + month
az: İl + ay yaradılmışdır

en: Created year
az: Yaradılan il

en: Created month
az: Yaradılan ay

en: Created day
az: Yaradılan gün

en: Created week
az: həftə yaradılmışdır

en: No user
az: İstifadəçi yoxdur

en: Show teaser-style link
az: Tizer tipli linki göstərin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Language settings
az: Dil parametrləri

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Author name
az: Müəllif adı

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Structure
az: Struktur

en: Moderation state
az: Moderasiya vəziyyəti

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi

en: The block cannot be placed in this region.
az: Blok bu bölgəyə yerləşdirilə bilməz.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
az: Xəbərdarlıq: Yalnız etibarlı rollara verin; bu icazənin təhlükəsizlik təsirləri var.
