Knowledge (8.x-1.4) - en to fy translation catalogue (27 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Delete
fy: Wiskje

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Content
fy: Ynhâld

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: more
fy: mear

en: Administration
fy: Behear

en: new
fy: nij

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Search
fy: Sykje

en: None
fy: Gjin

en: Message
fy: Berjocht

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Preview
fy: Foarbyld

en: Save
fy: Bewarje

en: View
fy: Besjen

en: User
fy: Brûker

en: Authored by
fy: Skreaun troch

en: Authored on
fy: Skreaun op

en: Leave blank for %anonymous.
fy: Leech litte foar %anonymous.

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: Language code
fy: Taalkoade

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »

en: Translate
fy: Oersette

en: Language settings
fy: Taalynstellings
