Knowledge (8.x-1.4) - en to kk translation catalogue (82 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Approve
kk: Қабылдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Closed
kk: Жабық

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Article
kk: Мақала

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Action
kk: Әрекет

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: new
kk: жаңа

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: type
kk: түр

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Fields
kk: Өрістер

en: Count
kk: Саны

en: Mode
kk: күй

en: Items
kk: Элементтер

en: Authored by
kk: Автор

en: General
kk: Басты

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Leave blank for %anonymous.
kk: %anonymous үшін бос қалдыр.

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: The update has been performed.
kk: Жаңарту орындалды.

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Permission
kk: Құқық

en: Anonymous posters may not enter their contact information
kk: Анонимды қолданушылар өздерінің контакттарын қалдыра алмайды

en: Anonymous posters may leave their contact information
kk: Аноним жазба қалдырушылар өздрінің байланыс мәліметтерін қалдыра алады.

en: Anonymous posters must leave their contact information
kk: Аноним жазба қалдырушылар өздрінің байланыс мәліметтерін қалдыруы керек.

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Translate
kk: Аудару

en: Posted in
kk: Жарияланған жері

en: Language settings
kk: Тіл теңшелімдері

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.
