Knowledge (8.x-1.4) - en to ku translation catalogue (98 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Approve
ku: پەسەندکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Closed
ku: داخراوە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: more
ku: زیاتر

en: Article
ku: وتار

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Action
ku: کردار

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: new
ku: نوێ

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Open
ku: کراوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: type
ku: جۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Update options
ku: تازەکردنەوەی هەڵبژاردنەکان

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Count
ku: ژمارە

en: Mode
ku: جۆر

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: General
ku: گشتی

en: Role
ku: ڕۆل

en: Authoring information
ku: زانیاریی بڵاوکراوە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Leave blank for %anonymous.
ku: ئەم خانەیە بە بەتاڵی لێگەڕێ بۆ بڵاوکردنەوە بە ناوی %anonymous.

en: Hidden
ku: شارراوە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Permalink
ku: بەستەری هەمیشەیی

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە گەڕاندنەوە بۆ پێداچونەوەکەی %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: About
ku: دەربارە

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Posted in
ku: ناردراوە لە

en: No role
ku: هیچ ڕۆڵێک نییە

en: Language settings
ku: سازکارییەکانی زمان

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.

en: Structure
ku: پێکهاتە

en: Progress
ku: بەرەو پێشوەچوون

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا

en: Author textfield
ku: خانەی نووسەر

en: Weight for @block block
ku: سەنگی بلۆکی @block

en: View reports, updates, and errors.
ku: پیشاندانی ڕاپۆرتەکان، نوێبوونەوەکان و هەڵەکان.
