Knowledge (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (175 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Approve
sk: Schváliť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Public
sk: Verejné

en: more
sk: viac

en: Article
sk: Článok

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: Action
sk: Akcia

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: new
sk: nové

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Links
sk: Odkazy

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Open
sk: Otvorené

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Total
sk: Celkom

en: type
sk: typ

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Created
sk: Vytvorené

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Pager ID
sk: ID stránkovania

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Score
sk: Skóre

en: Published
sk: Zverejnené

en: Revisions
sk: Revízie

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Fields
sk: Polia

en: Count
sk: Počet

en: Mode
sk: Režim

en: Items
sk: Položky

en: Authored by
sk: Autor

en: Customers
sk: Zákazníci

en: Customer
sk: Zákazník

en: Desc
sk: Zostupne

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: Company
sk: Spoločnosť

en: General
sk: Všeobecné

en: Start
sk: Štart

en: Note
sk: Poznámka

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: fields
sk: polia

en: Original
sk: Originál

en: Do nothing
sk: Nerobiť nič

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Leave blank for %anonymous.
sk: Ponechajte prázdne pre %anonymous.

en: Hidden
sk: Skryté

en: Approved
sk: Schválené

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: The update has been performed.
sk: Bola vykonaná aktualizácia.

en: author
sk: autor

en: Entity
sk: Entita

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Scope
sk: Rozsah

en: Promotion
sk: Akcia

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Product
sk: Produkt

en: Changed
sk: Zmenené

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Completed
sk: Ukončená

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Percentage
sk: Percent

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Apply
sk: Použiť

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: Form
sk: Formulár

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Anonymous posters may not enter their contact information
sk: Anonymní používatelia nemôžu zadať kontaktné informácie

en: Anonymous posters may leave their contact information
sk: Anonymní používatelia môžu zadať kontaktné informácie

en: Anonymous posters must leave their contact information
sk: Anonymní používatelia musia zadať kontaktné informácie

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Context
sk: Kontext

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Translate
sk: Preložiť

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Title only
sk: Iba názov

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: Uses
sk: Používa

en: Posted in
sk: Poslané do

en: No role
sk: Žiadna kategória používateľov

en: Link settings
sk: Nastavenia linky

en: @interval ago
sk: pred @interval

en: Post date
sk: Dátum odoslania

en: Created year + month
sk: Vytvorené rok + mesiac

en: Created year
sk: Rok vytvorenia

en: Created month
sk: Mesiac vytvorenia

en: Created day
sk: Deň vytvorenia

en: Created week
sk: Týždeň vytvorenia

en: No user
sk: Žiadny používateľ

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Language settings
sk: Jazykové nastavenia

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Author name
sk: Meno autora

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Structure
sk: Štruktúra

en: Moderation state
sk: Stav moderácie

en: Edit URL
sk: Upraviť URL

en: Date changed
sk: Dátum zmenený

en: The block cannot be placed in this region.
sk: Blok nemôže byť umiestnený v tomto regióne.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
sk: Upozornenie: Prideľujte len dôveryhodnej kategórii používateľov; toto oprávnenie má dôsledky na zabezpečenie systému.

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Author textfield
sk: Textové pole Autor

en: Weight for @block block
sk: Váha pre blok @block

en: View reports, updates, and errors.
sk: Zobraziť správy, aktualizácie a chyby.

en: Changed date
sk: Dátum zmeny

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Custom output for TRUE
sk: Vlastný výstup pre TRUE

en: Custom output for FALSE
sk: Vlastný výstup pre FALSE

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Last saved
sk: Naposledy uložené

en: Not saved yet
sk: Zatiaľ neuložené

en: Pager ID: @id
sk: ID stránkovania: @id

en: Target entity type
sk: Typ cieľovej entity

en: Display the author name.
sk: Zobraziť meno autora.

en: Place block <span class="visually-hidden">in the %region region</span>
sk: Umiestniť blok <span class="visually-hidden">do regiónu %region</span>

en: Entity Revision
sk: Revízia entity

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
sk: Archivované

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
sk: Archivovať
