Knowledge (8.x-1.4) - en to sq translation catalogue (78 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Closed
sq: I mbyllur

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: more
sq: tjetër

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: new
sq: i ri

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: type
sq: lloji

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Update options
sq: Opsionet e përditësimit

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Revisions
sq: Revizione

en: Count
sq: Numri

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Items
sq: Elementët

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Leave blank for %anonymous.
sq: Lëre bosh për %anonymous.

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: The update has been performed.
sq: Rifreskimi u krye.

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Not published
sq: I pa publikuar

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: Permission
sq: Të drejta

en: Anonymous posters may not enter their contact information
sq: Anonimët nuk mund të shkruajnë informacione kontakti

en: Anonymous posters may leave their contact information
sq: Anonimët mund të shkruajnë informacione kontakti

en: Anonymous posters must leave their contact information
sq: Anonimët duhet të shkruajnë informacione kontakti

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Context
sq: Konteksti

en: About
sq: Informacione

en: Translate
sq: Përkthe

en: Posted in
sq: Dërguar në

en: Language settings
sq: Rregullimet e stemës

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.
