Koality Layout Builder Blocks (2.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Description
es: Descripción

en: Link
es: Enlace

en: Background Image
es: Imagen de fondo

en: Other
es: Otro(s)

en: Card
es: Tarjeta

en: Media Embed
es: Incorporación de medios
