Koality Layout Builder Blocks (2.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Description
ja: 説明

en: Link
ja: リンク

en: Background Image
ja: 背景画像

en: Other
ja: その他

en: Card
ja: カード
