Koality Layout Builder Blocks (2.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Other
nl: Andere

en: BG Color
nl: Achtergrondkleur

en: Card
nl: Kaart
