Koality Layout Builder Blocks (2.0.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Description
ar: الوصف

en: Link
ar: رابط

en: Other
ar: آخر

en: Card
ar: بطاقة
