Koality Layout Builder Blocks (2.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Description
hi: उल्लेख

en: Link
hi: कड़ी

en: Other
hi: अन्य

en: Card
hi: कार्ड
