Koality Layout Builder Blocks (2.0.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Description
hu: Leírás

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Background Image
hu: Háttérkép

en: Other
hu: Egyéb

en: Card
hu: Kártya

en: Media Embed
hu: Média beágyazása
