Koality Layout Builder Blocks (2.0.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Link
lv: Saite

en: Other
lv: Citi

en: Card
lv: Kartiņa
