Koality Layout Builder Blocks (2.0.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Background Image
ug: تەگلىك سۈرىتى

en: Other
ug: باشقا
