Koality Layout Builder Blocks (2.0.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Description
vi: Mô tả

en: Link
vi: Liên kết

en: Background Image
vi: Ảnh nền

en: Other
vi: Khác
