Koality Layout Builder Blocks (2.0.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Description
da: Beskrivelse

en: Background Image
da: Baggrundsbillede

en: Other
da: Anden

en: Card
da: Kort
