Koality Layout Builder Blocks (2.0.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Description
de: Beschreibung

en: Background Image
de: Hintergrundbild

en: Link Color
de: Link-Farbe

en: Other
de: Weitere

en: Card
de: Karte

en: Media Embed
de: Medien einbetten

en: Spacer
de: Abstandhalter
