Koality Layout Builder Blocks (2.0.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: Link
fi: Linkki

en: Other
fi: Muu

en: Card
fi: Kortti
