Koality Layout Builder Blocks (2.0.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Link
fr: Lien

en: Background Image
fr: Image d'arrière-plan

en: Other
fr: Autre

en: Card
fr: Fiche

en: Media Embed
fr: Intégration de média
