Koality Layout Builder Blocks (2.0.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Description
pt: Descrição

en: Background Image
pt: Imagem de Fundo

en: Other
pt: Outros

en: Card
pt: Cartão

en: Media Embed
pt: Incorporar Mídia
