Koality Layout Builder Blocks (2.0.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Description
sv: Beskrivning

en: Link
sv: Länk

en: Other
sv: Övriga

en: Card
sv: Kort
