Koality Layout Builder Blocks (2.0.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Description
uk: Опис

en: Link
uk: Посилання

en: Background Image
uk: Зображення тла

en: Link Color
uk: Колір посилання

en: Other
uk: Інше

en: Card
uk: Картка

en: Media Embed
uk: Вбудовування медіа
