Konami Code (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Images
gu: છબીઓ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Message
gu: સંદેશ

en: Other
gu: અન્ય

en: Destination
gu: લક્ષ્યસ્થાન
