Konami Code (8.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Images
da: Billeder

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Message
da: Meddelelse

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Other
da: Anden
