Konami Code (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Images
he: תמונות

en: Enabled
he: מופעל

en: Message
he: הודעה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Other
he: אחר

en: Destination
he: יעד
