Konami Code (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Images
hu: Képek

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Message
hu: Üzenet

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Other
hu: Egyéb

en: Destination
hu: Cél

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Beer
hu: Sör

en: Integrations
hu: Integrációk
