Konami Code (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Images
jv: Gambar

en: Enabled
jv: Urip

en: Message
jv: Pesen

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Other
jv: Liyané
