Konami Code (8.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Images
oc: Imatges

en: Enabled
oc: Activat

en: Message
oc: Messatge

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Other
oc: Autre
